JUMPCITY FREESTYLE BMX CAMP - GDYNIA VLOG

Ostatni tydzień spędziłem bardzo intensywnie w Gdyni, sporo pracowałem, między innymi z ekipą JUMPCITY, która ostro przygotowuje się do JUMPCITY FREESTYLE CAMP.

JUMPCITY FREESTYLE CAMP to specjalne warsztaty akrobatyczne, dla wszystkich osób jeżdżących na BMX’ie i DIRT MTB/ Będzie to już trzecia edycja Freestyle Camp, gdzie na 2000m2 trampolin uczestnicy będą mieli okazję podszlifować swoje umiejętności i opanować bardziej zaawansowane akrobacje wykonywane na trampbike’u.

Udało mi się też nagrać kilka ujęć w drodze na półwysep i pierwsze w tym sezonie pływanie.

Sprawdźcie ten materiał


   


 Sprawdździe też super promo od https://www.facebook.com/SureArts?fref=ts

Celem Freestyle Camp’a jest nauczenie uczestników zarówno kontroli swojego ciała w locie, jak i nowych ewolucji, które po warsztatach będzie można przełożyć na codzienną jazdę na BMX’ie.

Specjalnie dla Was zaproszono doświadczoną kadrę, do której należy Marcin Piechowski, jeden z najlepszych zawodników trójmiejskiej sceny BMX, który ma na swoim koncie liczne wygrane w zawodach na terenie całej Polski. Od wielu lat jeździ na BMX’ie, a do tego jest zaprawionym skoczkiem na trampolinach - dzięki temu wskoczycie z nim na jeszcze wyższy poziom!  Kolejnym instruktorem jest Piotr Adamczyk, organizator zawodów Ostrzyce Dirt i mega zapaleniec wszystkiego, co związane z BMX’em. Nauczy Was trików na najwyższym poziomie i zadba o bezpieczeństwo w trakcie wykonywania akrobacji. To osoba mająca super kontakt z innymi ludźmi, więc na pewno go polubicie!

Podczas 3 dni zajęć do Waszej dyspozycji oddane zostną Trampoliny Sportowe, Basen z Gąbkami, Ścieżki Akrobatyczne oraz Trampbike’i przystosowane do skakania na trampolinach. Ponadto wszystkie ewolucje będą rejestrowane kamerami GoPro, co pozwoli wyłapać wszelkie niedoskonałości techniczne podczas wieczornych sesji Video Coachingu.

W planie:
·       3 dni intensywnego treningu na trampolinach
·       15h zajęć akrobatycznych
·       wypad do skatepark’u
·       konkursy z super nagrodami
·       ewolucje opanowane do perfekcji
·      mega klimat i niespodzianki gwarantowane!

O dodatkowe bonusy dla uczestników zadba: AveBmx, GoPro, Cyklo Gdynia oraz Physio&Theraphy.
Wszystkie nowości i pełen opis wydarzenia na: http://j.mp/freestyle-camp-bmx

P.S. Ilość miejsc ograniczona!


Zapisy mailowo: rezerwacja@jumpcity.pl lub przez zapytanie na www.jumpcity.pl


Komentarze

Popularne posty