JOY RIDE FEST 2015 - Zapisy

Już 15 maja ruszy tegoroczna edycja festiwalu Joy Ride BIKE Fest, która i w tym roku zostanie rozegrana w Kluszkowcach. To już czwarty raz z rzędu, kiedy Góra Wdżar stanie się mekką fanów MTB w Polsce. Każdy, także i Ty, znajdzie tam coś dla siebie.Joy Ride BIKE Fest to trzydniowe święto ludzi kochających jazdę na rowerze, słodki smak adrenaliny i góry. W dniach od 15 do 17 maja wulkaniczna góra Wdżar w Kluszkowcach przyciągnie na swoje stoki profesjonalistów i amatorów, którzy będą konkurować w różnych dyscyplinach. Nie zabraknie typowego dla imprez Joy Ride downhillu, wymagającego enduro i widowiskowego slopestyle’u i flybag’a. Po rocznej przerwie powróci maraton, a wszystko to zostanie uzupełnione sportową rywalizacją charakterystyczną dla pojedynków w dual slalomie, czy na pump tracku.
Poza typowo sportowymi atrakcjami na miejscu będzie można także podziwiać wystawy najnowszego sprzętu i rowerów czołowych firm, głosować w konkursie na najlepszy film MTB, a także wyskakać się z gronie znajomych podczas wieczornych afterów.

Nowe zapisy

Zapisy na festiwal odbywają się na stronie http://system.timedo.pl/joyride2015/pl/panel i to, co powinniście wiedzieć zostało zebrane w poniższych punktach:
- Full Pakiet, czyli start w dowolnej ilości konkurencji (z wyłączeniem maratonu), jazda wyciągiem przez 3 dni, welcome pack kosztuje:
120 zł płatne online w terminie do 10.04.2015
140 zł płatne online w terminie do 13.05.2015
180 zł płatne na miejscu w biurze zawodów
- Mini Pakiet, czyli start w jednej konkurencji (bez przejazdów wyciągiem) kosztuje: 
60 zł płatne online w terminie do
 10.04.2015
70 zł płatne online w terminie do 20.05.2015
100 zł płatne na miejscu w biurze zawodów
- W ramach Full pakietu każdy zawodnik otrzymuje profesjonalną opiekę medyczną (co niestety jak wiemy czasem się przydaje) i możliwość darmowego testowania rowerów (normalnie opłata za testowanie bike’ów wyniesie 50zł)
- Wybierając opcje „Nie startuję, chilluję” dostajesz 3 dni jazdy wyciągiem, możliwość katowania wszystkich dostępnych tras i testowania rowerów

Nowa odsłona Joy’a!

Tegoroczną edycję festiwalu wsparł magazyn BIKE, znany między innymi z organizacji takich imprez jak BIKE Festival Riva czy BIKE Festival Willingen. Zmotywowało, to organizatorów imprezy do budowy jeszcze lepszych tras (więcej na ten temat tutaj: https://youtu.be/aMi8Rhw7a8Q) i dołączenia maratonu do szeregu rozgrywanych dyscyplin. W skrócie – będzie grubo, więc „be there or be square!”.


Przyjaciele festiwalu

Sponsorzy: Kellys, Maxxis, NS Bikes, Dartmoor, Shimano, Fox, Kärcher, Trek, Sony Action Cam
Sponsor skrzydeł dla zawodników: Redbull
Partnerzy: Czorsztyn Ski, ZEW Niedzica, Niedzica.pl, Nadleśnictwo Krościenko
Patroni medialni: magazyn BIKE, Extreme Sports Channel, Podhale 24, Stuff, Giga sport, Tygodnik Podhalański, Dh-zone.com, TVP Kraków, Polska na rowery.
Współorganizatorzy: Cyklokarpaty, BTProject, Dirt it more, Polish 4x open, 
Enduro Trails

Komentarze

Popularne posty