adidas Ride The Sky nadciąga!!


adidas Ride The Sky przedstawia pełną odsłonę niepowtarzalnego miejskiego festiwalu muzyczno-rowerowego.
15 czerwca będzie przełomową datą z wielu przyczyn – połączenie niezwykłego miejsca z najbardziej ekstremalną dyscypliną jaką jest DIRT MTB oraz mega mocnym zapleczem muzycznym – jest gwarancją dobrej imprezy. adidas Ride The Sky to jednak przede wszystkim sportowe widowisko na najwyższym poziomie. Zawody są jedną z edycji pucharu świata FMB World Tour!

Do 15 czerwca pozostał niespełna miesiąc ale przygotowania już ruszyły pełną parą. Parę dni temu powstały specjalnie drewniane wybicia zwane kickerami. Zdjęcie poniżej  przedstawia kicker przygotowany specjalnie na adidas Ride The Sky. Dla porównania kicker który został wykorzystany do skoku nad pociągiem ekipy www.dirtitmore.pl . Wkrótce film prezentujący testy tych gigantów !Rozpoczęcie budowy toru pod Spodkiem zaplanowane jest na tydzień  przed planowaną datą zawodów. 10 czerwca najbardziej charakterystyczny plac w Polsce zmieni się w wielki plan budowy. Sypanie glinianych skoczni wymaga niezwykłej precyzji i dokładności gdyż każdy szczegół może zaważyć na specyfice toru, a tym samym przełożyć się na bezpieczeństwo zawodników.
Zmagania rozpoczną się 15 czerwca w sobotę ok godziny 12:00. Wstęp na teren imprezy jest bezpłatny. Zawody będą trwać do ok godziny 22:00. Dla uczestników przeznaczonych jest wiele niezwykłych atrakcji. Wisienką na torcie umiejętności akrobatycznych będą zmagania w konkurencji Orginal Source Best Trick – czyli contest na jeden najlepszy i najbardziej spektakularną ewolucję.
Podsumowaniem widowiska pod Spodkiem będzie koncert długo oczekiwanej gwiazdy Rap core – czyli My Riot na czele z Glacą. My Riot na przystanku Woodstock pokazało że potrafi rozruszać publiczność jak mało kto.
Czy to koniec? Nie! Zakończeniem całodziennych zmagań najlepszych zawodników z całej Europy będzie afterparty w Oku Miasta naprzeciwko Spodka. Na uczestników afteru będzie czekało też kilka niespodzianek.
Wydarzenie na FB
https://www.facebook.com/events/592353570788769/?fref=ts

adidas Ride The Sky to nie tylko sport, ale też niezwykła festiwalowa atmosfera pełna wielu spontanicznych przygód, które na długo pozostaną w pamięci uczestników wydarzenia.

Więcej informacji na temat imprezy już wkrótce na stronie adidasridethesky.com oraz facebook.com/adidasridethesky
Sponsorzy: adidas, Orginal Source, Monster Energy, G Shock
Patroni Medialni: Eska, Eska TV, Vice, Hiro, StreetMag, Extreme TV, bikeboard
Organizacja: Radical.sm & Sport Event 


Komentarze

Popularne posty